Kedy je objednaná konštrukcia doručená?

Ak je daný model v našom sortimente a máme k nemu fyzický prístup, expedujeme ho ihneď. Produkty doručujeme dokonca v ten istý alebo nasledujúci pracovný deň po zakúpení. Iná situácia je v prípade variantov na mieru, ktoré v momente zadania objednávky nemáme k dispozícii. V tomto prípade buďte trpezliví a my vám ich odošleme do 6 - 8 týždňov.

Je možné poslať zásielku do iných krajín mimo Slovenska?

Samozrejme! Uvedomujeme si kvalitu našich stavieb, ktorá je taká vysoká, že si ich objednávajú aj zahraniční zákazníci. Radi ich doručíme do mnohých európskych krajín, pričom zaručujeme bezpečnú a efektívnu prepravu bez ohľadu na vzdialenosť.

Koľko stojí zaslanie?

Rovnako ako ceny samotných kontajnerov, aj poplatky súvisiace s ich prepravou na miesto určenia sú stanovené individuálne. Spolu s klientom hľadáme kompromis a ponúkame férové riešenia, ktoré umožňujú zrealizovať prepravu výhodným spôsobom pre obe strany. Konkrétna cena dopravy závisí napr. na rozmeroch, type alebo vybavení daného zariadenia.

Je možné prispôsobiť kontajner na obytné účely?

Teoreticky áno, ale to si vyžaduje, aby bola budova vyrobená na individuálnu objednávku a vybavená dobrou izoláciou a účinným vykurovacím systémom. To nič nemení na tom, že štandardným účelom našich stavieb sú predovšetkým skladovacie, obchodné, sociálne a obslužné účely.

Sú ponúkané kontajnery vhodné na celoročné využitie?

Áno, odporúčame ich používať v lete aj v zime. Kúpeľňa a WC, radiátory a kuchyňa vám umožňujú stráviť veľa hodín v našich stavbách od začiatku januára do konca decembra.