Ako renomovaný dodávateľ prenosných architektonických objektov ponúkame svoje služby klientom z rôznych miest Slovenska, vrátane Košíc. Kontajnery Košice, obchodné pavilóny a modulárne domy od spoločnosti Mastertec sú zárukou kvality, ktorú využíva už množstvo zákazníkov. Spoznajte naše hotové projekty!

Naše modulárne domy, kontajnery a pavilóny Košice je možné vyrobiť v rôznych štýloch, na želanie zákazníka a podľa spôsobu ich využitia. Ponúkame možnosť ich náteru v rôznych farbách z palety RAL. Podľa potrieb ich vybavíme kúrením, elektrinou, vodou a kanalizáciou, ako aj WC a kuchynkou. Objekty môžu mať okná rôznych veľkostí, dodatočné zastrešenie a terasu, a vo vnútri niekoľko miestností.

Objednajte si prenosné architektonické objekty

Vďaka bohatým skúsenostiam sme už úspešne zrealizovali množstvo zákaziek od klientov z rôznych častí Európy. Kontajnery, pavilóny a modulárne domy Košice je možné umiestniť v Košiciach a v blízkom okolí mesta. Medzi zákazníkmi sú napríklad veľmi obľúbené letné domy, ktoré sa dajú postaviť mimo mestského zhonu. Pavilóny sú, naopak, ako stvorené pre miesta turistického ruchu – môžu slúžiť ako sídlo obchodov so suvenírmi, turistických informácií alebo dokonca aj stravovacích zariadení. Naše kontajnery slúžia aj ako kancelárie pre rôznych poskytovateľov služieb, napríklad banky alebo mobilných operátorov.

Projekt radi prispôsobíme požiadavkám zákazníka. V prípade, že sa chcete stať majiteľom jedného z takýchto objektov, kontaktujte nás!