Sme jedným z popredných výrobcov prenosnej architektúry v tomto odvetví. Preto sme vytvorili takú rôznorodú ponuku šitú na mieru potrebám našich klientov. Naše kontajnery sú vyrábané v štandardných rozmeroch 2,5 m x 6 m, čo uľahčuje ich prepravu, montáž a presun. Sú široko používané v mnohých rôznych oblastiach - od obchodu, cez kancelárske práce až po pohodlné ubytovanie. Máme rozsiahle dopravné možnosti na nakladanie a bezpečnú prepravu stavieb na akékoľvek miesto. Je možné objednať kontajner s neštandardnými rozmermi.

Prečo si kontajnery a pavilóny v poslednej dobe získali popularitu? Pre spoločnosti v komerčnom a servisnom priemysle sa stali ziskovou investíciou. Slúžia ako pobočky mobilných operátorov, kioskov, predajní, atď. Na rozdiel od tradičných zariadení nevyžadujú drahé a dlhodobé stavebné práce. Umožňujú spoločnostiam okamžite vybudovať svoje sídlo. Ich robustná konštrukcia zaisťuje ochranu tovaru a personálu bez ohľadu na to, kde sú umiestnené. Všetky modely kontajnerov dopravíme na uvedenú adresu čo najskôr!

Ako organizovať prepravu kontajnerov a pavilónov? Iba s Mastertec!

Samotná myšlienka prenosnej konštrukcie predpokladá možnosť opakovane presúvať a prepravovať objekt na akékoľvek miesto. Prepravný proces by sa však mal vykonávať v súlade s bezpečnostnými normami a pod dohľadom oprávnených osôb. Mali by ste tiež pamätať na to, aby ste správne pripravili a vyrovnali miesto, kde má konštrukcia stáť. Profesionáli zo spoločnosti Mastertec poskytujú podporu v každej fáze spolupráce.

Kontajner, alebo komerčný pavilón je inovatívne riešenie pre majiteľov firiem. Umožňuje vám presunúť vaše podnikanie na miesto, kde sa nachádzajú potenciálni klienti. A to všetko bez potreby drahého prenájmu, renovácie alebo stavebných prác. Tento typ konštrukcie dáva podnikateľom slobodu a flexibilitu. Sú vybavené všetkým potrebným vybavením, ako sú okná, kúpeľňa, či kúrenie a elektroinštalácia. Z našej strany poskytujeme odbornú pomoc pri preprave kontajnerov na vybrané miesto, vykládku a montáž. Spolupracujte s nami!