Už roky sa špecializujeme na prenosné architektonické objekty. Teraz si môžete objednať modulárne domy, kontajnery a pavilóny Žilina! Zistite, čím vyniká naša ponuka a pridajte sa ku skupine našich klientov.

Obchod, služby, voľný čas

Obchodné pavilóny a kontajnery Žilina môžu slúžiť ako kancelárie pre rôznych poskytovateľov služieb. Osvedčia sa ako bankové miesta, sezónne a celoročné obchody, kiosky či trafiky. Objekty vyrábame s atraktívnym, moderným vzhľadom, ktorý upúta pohľad zákazníkov a dobre zapadne do scenérie. Na fasády je možné umiestniť rôzne marketingové oznámenia (firemné logá, reklamné slogany), pričom vo vnútri, podľa potreby, realizujeme elektroinštalácie, vodoinštalácie a kúrenie, ale aj toalety, kuchynky a ďalšie vybavenie.

Modulárne domy Žilina môžu slúžiť ako záhradné prístrešky a letné domy - súkromné, aj na prenájom. Vynakladáme maximálne úsilie, aby sme zabezpečili, že to budú miesta vhodné na oddych, bez ohľadu na miesto, kde ich umiestnite.

Individuálne projekty

Sme flexibilní a ochotní prispôsobiť sa potrebám našich zákazníkov. Radi zrealizujeme jednoduché aj zložitejšie projekty. Sme pripravení vyrobiť modulárne domy, pavilóny a kontajnery rôznych objemov alebo počtu miestností. V budovách umiestňujeme okná rôznych veľkostí, prístrešky, terasy a v prípade domov aj ďalšie podlažia. Vďaka tomu vieme poskytnúť priestory ideálne vyhovujúce požiadavkám zákazníkov.