V spoločnosti Mastertec sa už roky špecializujeme na výrobu prenosných prvkov architektúry. V našom portfóliu máme množstvo typov komerčných pavilónov, ktoré plnia mnoho dôležitých funkcií. Vytvárame pobočky bánk a mobilných operátorov, trafiky, kiosky a sezónne obchody. Sme uznávaným hráčom na trhu, o čom svedčí dôvera zákazníkov v odvetví služieb aj predaja. Konštrukcie spĺňajú všetky technické požiadavky, sú trvácne a odolné voči vonkajším faktorom a zároveň sa vyznačujú moderným vzhľadom.

Ponúkame prispôsobivé a priestranné nákupné pavilóny, ktoré sa dajú ľahko prepraviť kamkoľvek. Uľahčujú prácu klientov z rôznych obchodných sektorov. Spĺňajú očakávania aj našich najnáročnejších klientov. Vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania, dodržiavaním bezpečnostných noriem a atraktívnym dizajnom. Na špeciálnu žiadosť je možné štruktúru rozšíriť o ďalšiu miestnosť. To je dobrá správa pre všetkých, ktorí chcú neustále rozvíjať svoje podnikanie.

 

 

Prečo investovať do komerčných pavilónov?

Medzi najdôležitejšie výhody prenosných konštrukcií patrí vysoká mobilita a atraktívna cena. Slúžia ako miesta pre poskytovanie obchodu a služieb. Pavilóny je možné umiestniť na takmer akýkoľvek typ podkladu. Vyrábame ich v rôznych veľkostiach s možnosťou prispôsobenia. Sú vybavené oknami, pohodlnou kúpeľňou, elektroinštaláciou, osvetlením, kúrením, vodou a kanalizáciou. Ak je to potrebné, dajú sa presunúť na iné miesto.

Dobrý komerčný pavilón by mal spĺňať určité normy. Najdôležitejšou z nich je robustná, bezpečná konštrukcia odolná voči meniacim sa poveternostným vplyvom. Zákazníci majú na výber farebné sklo, priehľadné, svetlo-priepustné, alebo plné steny. Používame iba odolné, špičkové materiály, ktoré zaručujú úplnú bezpečnosť. V náš prospech takisto hovorí rýchla dodacia lehota, vysoká elegancia a estetika. Rozmanitosť našich riešení nájdete v galérii. Ak máte akékoľvek otázky, sme vám k dispozícii.