Spoločnosť Mastertec

Spoločnosť Mastertec sa roky špecializuje na výrobu prenosných architektonických zariadení. Naša ponuka zahŕňa množstvo typov kontajnerov, pavilónov alebo domov. Prečo by ste nám mali dôverovať? Pretože sme jeden z najspoľahlivejších hráčov na tomto trhu, o čom svedčia početné referencie od našich spokojných zákazníkov.

Vďaka našej všestrannosti a rozmanitosti ponúkaných riešení už naše služby využili mnohé spoločnosti a inštitúcie. Sme radi, že nám tak veľa odberateľov dôverovalo a dúfame, že ich bude ešte viac - ponúkame totiž najväčší výber kontajnerov na trhu!

Naše kontajnery a pavilóny

Spoločnosť Mastertec vyrába kontajnery, pavilóny, strážnice a modulárne domy. Naše výrobky sa široko používajú, okrem iného, v kancelárskych, stravovacích, obchodných, stavebných a skladových činnostiach. Umožňujú zákazníkovi rýchlo reagovať a vytvoriť pre nich pohodlný priestor, napr. kancelársky či komerčný. Domy, kontajnery alebo pavilóny sa vyrábajú so štandardnými rozmermi (2500 mm x 6000 mm), z ktorých sú násobky týchto rozmerov pre modulárne budovy a vlastné rozmery podľa návrhu zákazníka.