Modulárne konštrukcie sa už dávno zbavili obmedzení, ktoré by nútili používateľov ku kompromisom v oblasti pohodlia. V dnešnej dobe sa dá vybavenie kontajnerov bez problémov prispôsobiť najrôznejšími potrebám. Netreba tiež zabúdať na to, že objekty vytvorené z hotových modulov sa dajú veľmi dobre modifikovať, takže sa k nim dajú prakticky kedykoľvek pridať ďalšie praktické prvky.


Flexibilné zavádzanie zmien znamená zároveň ďalšie finančné úspory: v prípade potreby sa dá budova ľahko prispôsobiť na komerčné účely alebo na modernú kanceláriu, a to bez nutnosti vynakladania závratných finančných prostriedkov.


Vybavenie kontajnerov Mastertec - široké spektrum možnostíSolídne a cenovo atraktívne obytné, sociálne, stavebné či kancelárske objekty pripravujeme zákazníkom na mieru. Samozrejme, ponúkame aj nevyhnutné poradenstvo pri výbere vhodného vybavenia jednotlivých kontajnerov. Treba pritom zdôrazniť, že modulárne konštrukcie Mastertec môžu obsahovať nielen moderné vykurovanie, osvetlenie a elektrickú inštaláciu. Zoznam dostupných možností je oveľa širší: nachádza sa na ňom aj dômyselný kanalizačný systém a vodovod. Inštalujeme tiež energeticky úsporné okná a dvere - stolárske výrobky s nízkym koeficientom prenosu tepla.

Vybavenie našich kontajnerov rôzneho určenia môže ďalej obsahovať:

• kompletne zariadenú kúpeľňu
• a funkčný kuchynský kútik.

Viac informácií môžete získať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, môžete tiež využiť prehľadný formulár na stránke. Špecialisti z firmy Mastertec pripravia projekt kontajnera od A po Z podľa očakávaní klienta a navrhnú užitočné vybavenie spomedzi početných doplnkových možností. Naši skúsení profesionáli tiež zodpovedajú všetky Vaše otázky týkajúce sa ceny služieb a termínu realizácie modulárnych konštrukcií.
Využite ponuku najsolídnejšieho hráča na trhu produkcie kontajnerov s plným vybavením. Vložte svoju dôveru do značky, ktorá zaručuje opakovateľnú kvalitu a najširší výber objektov v celom sektore - sme vám k dispozícii!