Výrobca modulárnych domov

Rekreačná chata v horách, pri jazere alebo na pokojnom predmestí? Kto z nás nesníva o vlastných štyroch stenách v krásnom a pokojnom prostredí? S Mastertec sa táto túžba môže splniť! A pokiaľ sa vám tento nápad na prvý pohľad zdá drahý a len ťažko realizovateľný, uisťujeme vás, že je to presne naopak. Ako je to možné? Špecializujeme sa na výrobu modulárnych domov na kľúč. Vytvárame zároveň jednoduché, nekomplikované konštrukcie, ako aj technicky vyspelejšie objekty.

Odporúčame predovšetkým poschodové domy s terasami, balkónmi a početnými preskleniami, ktoré okrem vynikajúcej odolnosti a solídneho spracovania zaujmú modernou a estetickou povrchovou úpravou. Naše riešenia s nadšením využívajú nielen individuálni zákazníci, ktorí hľadajú vhodné miesto na letný odpočinok, ale aj zástupcovia rekreačného, hotelového a kempingového odvetvia. Sme uznávaným výrobcom letných chatiek a modulových kontajnerových domov plne prispôsobených individuálnym potrebám.

Mastertec – výrobca modulárnych domov

Nezáleží na tom, či poskytujete ubytovacie služby, alebo si chcete vytvoriť dokonalý priestor pre dovolenkový oddych, naša ponuka Vás určite osloví. Sme jedným z najväčších výrobcov letných a modulových domov, ktoré sú výbornou alternatívou k tradičnej výstavbe. Vyznačujú sa nielen priaznivými cenami, ale predovšetkým dobou realizácie investície a voľnou rukou pri následnej modernizácii či rozširovaní zariadenia.

Objekty modulárnej architektúry Mastertec sú prefabrikované, t. j. vyrobené mimo miesta ich montáže a následne spájané vhodným spôsobom a prepravované na uvedenú adresu ako hotové moduly. Takéto inovatívne riešenie urýchľuje čas realizácie a čo je dôležité, umožňuje postaviť akékoľvek konštrukcie bez ohľadu na ročné obdobie. Okrem toho umožňuje rozšírenie zariadenia podľa toho, ako sa menia potreby užívateľov.

Modulové domy na kľúč – prečo je to dobré riešenie?

Mastertec flexibilne reaguje na potrebu prispôsobiť modulárne domy konkrétnej aplikácii, vďaka čomu je možné osadiť deliacu priečku, ktorá bude rozdeľovať stavbu na viacero miestností alebo pristaviť k domčeku kuchynský kútik či toaletu. O usporiadaní jednotlivých segmentov, dokončovacích materiáloch či type fasády rozhoduje zákazník v spolupráci s našimi architektmi. Len tak môžeme zaručiť riešenia, ktoré spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Naša široká ponuka zahŕňa jednomodulové domy, ako aj zložitejšie stavby. Vytvárame dokonca aj budovy s elegantným zasklením, priestrannými terasami a praktickými balkónmi. Ide o skutočnú novinku na trhu, ktorá si veľmi rýchlo získava rekreačné a kempingové odvetvie. Individuálni zákazníci tiež oceňujú naše inovatívne konštrukcie a vnímajú ich ako šancu na pohodlné a originálne miesto na prázdninovú dovolenku. Máte záujem? Tak potom neváhajte a kontaktujte nás prosím!

Modulové domy zo sendvičových panelov na oceľovej konštrukcii

Už roky vyrábame rôzne typy modulárnych objektov, ktoré sú zmontované za neporovnateľne kratší čas ako stavba domu od základov. Investícia si navyše nevyžaduje vysoké náklady. Konštrukcie sú také univerzálne, že ich možno kedykoľvek vylepšiť. Vyznačujú sa vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči vonkajším faktorom, najmä nepriaznivým účinkom poveternostných vplyvov. Sú vyrobené z vysokokvalitných surovín vrátane ocele, kde výsledný efekt dokáže prekvapiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Výrobca letných chatiek a modulových domov na kľúč Mastertec sa zameriava na odolnosť a bezpečnosť konštrukcie, ako aj na moderný vzhľad a estetiku. Hotové objekty prenosnej architektúry sú mimoriadne komfortným riešením pre budúcich používateľov. Naši zákazníci nemusia riešiť zložité stavebné postupy ani sa obávať vysokých nákladov. V každej fáze spolupráce sa môžu spoľahnúť na odborné poradenstvo. Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás prosím.