Vyrábame konštrukcie, ktoré môžu slúžiť na rôzne účely. Dodávame sociálne kontajnery určené na bývanie, napríklad pre dočasných stavebných robotníkov, ako aj skladové kontajnery slúžiace na uskladnenie tovaru, materiálu a iných zdrojov. Garantujeme najvyššiu kvalitu stavieb, ktorá sa premieta do odolnosti, funkčnosti a estetiky našich produktov. Oboznámte sa s ponukou a nadviažte s nami spoluprácu v ktorejkoľvek lokalite na Slovensku!

Konštrukcia stavebných, sociálnych a skladových kontajnerov

Pokiaľ ide o rozmery, dávame vám plnú slobodu – projekty realizujeme ako individuálne zákazky s parametrami úplne prispôsobenými konkrétnym požiadavkám zákazníka. Realizujeme konštrukciu aj tých najzložitejších sociálnych, skladových a stavebných kontajnerov po celom Slovensku.

V závislosti od potrieb zákazníka je možné objekty vybaviť potrebným sociálnym zariadením, čo umožňuje ich využitie na obytné účely. Vykurovanie, osvetlenie, elektrina, kanalizácia a kuchyňa umožňujú efektívne vykonávanie každodenných činností v našich sociálnych, stavebných a skladových kontajneroch. Z tohto hľadiska je rovnako dôležité inštalovať okná, ktoré zaručujú dostupnosť slnečného žiarenia a vetranie v zariadeniach, ktorých konštrukciu ponúkame.

Odolné, trvalé a funkčné stavebné, sociálne a skladové kontajnery

Praktické využitie je kľúčové pre každého, kto sa nám rozhodne zveriť postavenie sociálnych, stavebných alebo skladových kontajnerov, no rovnako dôležitá je aj otázka estetiky. Určite chcete, aby budovy vyzerali atraktívne, najmä ak ich používate na podnikateľské účely, preto ich navrhujeme s veľkým dôrazom na dizajn. Ponúkame moderné, pekné objekty dostupné v rôznych štýlových a farebných prevedeniach, preto sme presvedčení, že budú vyhovovať vášmu vkusu.

Vďaka veľmi dobrej odolnosti voči vonkajším faktorom je možné naše stavby využívať celoročne. Bez ohľadu na počasie sú vhodné na sociálne, skladové alebo stavebné účely a zabezpečujú vysoký komfort používania. Kontajnery sú postavené pomocou starostlivo vybraných materiálov, technológií a montážnych prvkov, ktoré sa premietajú do vynikajúcej odolnosti voči vysokým a nízkym teplotám, vlhkosti a vetru.

Komplexná konštrukcia kontajnerov od A po Z

Montážne práce vykonávame efektívne a presne, s dosiahnutím optimálnych výsledkov v krátkom čase a v súlade s požiadavkami objednávateľa. Pracujeme flexibilne a ponúkame prípravu rôznych stavieb za konkurencieschopné ceny. Ak si chcete objednať kvalitné, estetické, odolné a funkčné stavebné, sociálne alebo skladové kontajnery kdekoľvek na Slovensku, spolupracujte s nami!