Poskytujeme podporu podnikom, inštitúciám a iným subjektom, ktoré chcú uviesť do prevádzky dočasné kontajnerové zariadenie. Ponúkame stavby na sociálne účely, takže ich možno využiť napríklad ako šatne, kancelárie, obslužné miesta, jedálne či vrátnice. Kompletne vybavené a precízne vyrobené kontajnery sú pevné, vyzerajú pekne a sú dostupné za atraktívne ceny. Presvedčte sa sami, že sa oplatí objednať si ich!

Sociálne kontajnery na mnohoraké využitie

Navyše, modulárnosť našich kontajnerov umožňuje ich vzájomné prepojenie a poskytuje možnosť zväčšiť sociálny priestor. To je dôležité v prípade projektov, od ktorých sa očakáva, že budú časom vyžadovať čoraz viac pracovnej vyťaženosti a personálneho zapojenia.

Naše zariadenia ponúkajú všetko, čo potrebujete pre pohodlné, bežné každodenné fungovanie. Dostupnosť pripojenia na kanalizáciu a samotná kúpeľňa vám umožňujú používanie čerstvej vody z vodovodu a uspokojenie fyziologických potrieb, zatiaľ čo v kuchyni si môžete pripraviť čerstvé jedlo a teplé nápoje. Sociálne kontajnery môžu byť vybavené aj vykurovacím systémom, ktorý je obzvlášť dôležitý v chladnejších dňoch a umožňuje vám zostať v interiéri dlhší čas aj v zime.

Estetické a praktické sociálne kontajnery

Aby bolo každodenné používanie našich objektov čo najpohodlnejšie a najpraktickejšie, inštalujeme okná, cez ktoré môže slnečný svit prenikať do miestností a zároveň uľahčujú vetranie. To všetko znamená, že naše sociálne kontajnery je možné ľahko využiť aj ako miesta pobytu, napríklad pre brigádnikov, ktorí k nám prídu na určitý čas z iných krajín, aby si čo najviac zarobili a vrátili sa do svojej vlasti.

Sme si vedomí toho, že naše konštrukcie sú primárne určené na používanie a mali by byť funkčné, preto ich s ohľadom na tento účel aj navrhujeme. Veľký dôraz však kladieme aj na ich vizuálnu stránku, ktorá je rovnako dôležitá ako ich praktickosť. Snažíme sa poskytnúť atraktívne vyzerajúce sociálne kontajnery, ktoré dizajnovo ladia s priestorom, v ktorom sú umiestnené. Ide o moderné a estetické objekty, vďaka čomu ich možno využiť aj ako firemné kancelárie a miesta na obsluhu zákazníkov.

Nechajte si vyrobiť a zložiť sociálny kontajner

Aké rozmery môžu mať naše budovy? Dávame vám voľnú ruku - výška, dĺžka a šírka sociálnych kontajnerov realizovaných našou spoločnosťou na individuálne zákazky závisí len od vás. V rámci objednávky je možné takisto presne špecifikovať aj vybavenie. Ak chcete poznať detaily spolupráce alebo nás poveriť zhotovením objektov, ktoré potrebujete, kontaktujte nás už teraz!