K využitiu našich služieb pozývame zákazníkov z Bratislavy a okolia. Naše kontajnery, pavilóny a modulárne domy Bratislava sú objekty vyrobené z odolných materiálov, vďaka čomu ich možno bez problémov využívať po celý rok. Prenosné architektonické objekty môžu byť vyrobené v rôznych štýloch. Napríklad, na fasády je možné použiť dosky s imitáciou kameňa alebo dreva; ponúkame aj možnosť ich náteru v rôznych farbách z palety RAL.

Prenosná architektúra so širokou škálou využitia

Kontajnery a pavilóny Bratislava sú objekty využívané predovšetkým na obchodné a komerčné účely. Najčastejšie slúžia ako predajné alebo informačné miesta. Skvele sa hodia aj na staveniská, ako zázemie pre zamestnancov alebo ako miesta na uskladnenie náradia. Modulárne domy je možné postaviť na pozemkoch na súkromné účely; využívajú sa aj na rekreačné prenájmy.

Realizovali sme projekty architektonických objektov rôznych objemov. Radi sa prispôsobíme požiadavkám zákazníkov, ktorí nám predstavia svoje očakávania ohľadom veľkosti objektu, jeho dizajnu a spôsobu jeho využitia. Zameriavame sa na atraktívny, moderný dizajn, ktorý zaujme zákazníkov, ako aj na komfort zamestnancov, ktorý zabezpečí vstavané vykurovanie, elektroinštalácia, voda a kanalizácia.

Nákupné pavilóny, modulárne domy a Kontajnery Bratislava, ktoré dodáva naša spoločnosť, sú objekty, ktoré si vybralo už veľa zákazníkov. Pridajte sa k nim a kontaktujte nás ešte dnes!