Plánujete založiť si živnosť spojenú s predajom hotových jedál? Alebo snáď uvažujete o zmene lokality vašej reštaurácie či stravovacieho zariadenia? V oboch prípadoch môžete použiť kontajnery vyrobené našou spoločnosťou. Odporúčame ich okrem iného vďaka atraktívnej estetike, ktorá priťahuje zákazníkov, využiteľnosti, ktorá uľahčuje efektívne fungovanie podniku, a schopnosti prispôsobiť sa zákonným požiadavkám súvisiacim so stravovaním v zariadeniach, ako sú reštaurácie, kontajnerové bufety, kaviarne, predajné stánky so zmrzlinou alebo predajne rýchleho občerstvenia. Prečo sa ešte oplatí vybrať si naše stavby?

Využitie gastronomických kontajnerov

Prevádzkovanie akéhokoľvek typu gastronomického podnikania neoddeliteľne zahŕňa potrebu mať fyzické priestory, kde sa pripravujú jedlá a kde sú obsluhovaní zákazníci. Znamená to však požiadavku prenajať alebo dokonca postaviť tradičnú murovanú nehnuteľnosť? Nie - v záujme šetrenia peňazí a času pri zabezpečení funkčného a estetického obchodného priestoru sa oplatí investovať do kontajnera. Kontajnerové riešenia odporúčame podnikom, ako sú:
reštaurácie,

  • predajné stánky so zmrzlinou,
  • pojazdné bufety,
  • kaviarne,
  • zariadenia rýchleho občerstvenia.


Prečo sú naše stavby vhodné pre gastronomické a stravovacie podnikanie?

Prečo sa oplatí zvoliť si gastronomický kontajner?

Objavte najdôležitejšie výhody našich zariadení, ktoré určujú ich vysokú a neustále rastúcu popularitu.

Šetrenie peňazí

Ťažko poprieť, že pri výbere kontajnera namiesto štandardnej nehnuteľnosti často hrajú kľúčovú úlohu finančné aspekty. Umiestnenie gastro prevádzky v tejto podobe znamená oveľa nižšie náklady ako stavba murovaného alebo dreveného zariadenia. Dôležité je, že úspora sa týka aj nákladov na údržbu a prevádzku, ktoré sú tiež nižšie, najmä ak sa stravovanie alebo iné činnosti vykonávajú prevažne v lete.

Úspora času

Postaviť murovanú nehnuteľnosť od základov trvá mesiace, niekedy aj roky, pričom postavenie gastronomického kontajnera sa dá zvládnuť za niekoľko dní – v závislosti od jeho veľkosti a priestoru, v ktorom sa bude nachádzať. To vám umožňuje rýchlo začať podnikať a pomáha znižovať náklady a zvyšovať zisky.

Mobilita

Ľahkosť a jednoduchosť konštrukcie uľahčujú zmenu jej umiestnenia. V jednom mesiaci tak môžete predávať jedlá na jednom mieste a v ďalšom sa presťahovať na iné. Kontajnerové bufety, predajne rýchleho občerstvenia, zmrzlinové prevádzky, reštaurácie, kaviarne a cateringové firmy tak môžu testovať rôzne lokality pri hľadaní tej, kde podnik prináša najväčšie finančné výhody.

Univerzálne použitie

Ako sme už spomenuli, naše zariadenia sú určené pre rôzne druhy gastronomického podnikania. Môžu byť úspešne prevádzkované ako vynikajúce reštaurácie s drahým jedlom a nápojmi a kontajnerové kaviarne, ale tiež ako rýchle občerstvenie pri ceste alebo miestne bufety a stánky so zmrzlinou.

Jednoduché a rýchle prispôsobenie sa požiadavkám stravovania

Naše zariadenia je možné ľahko prispôsobiť požiadavkám súvisiacim s typom podávaných jedál. Rovnako rýchlo sa dajú prispôsobiť hygienickým kritériám, čím sa vytvorí priestor, ktorý zaručí hygienu potravín. Individuálne podmienky spĺňajú ponúkané kontajnery aj čo sa týka štýlu. To všetko výrazne skracuje čas prispôsobenia priestorov špecifickosti podnikania.

Trvanlivosť a odolnosť

Ponúkame gastronomické a stravovacie zariadenia s výbornými fyzickými parametrami, ktoré vykazujú veľmi dobrú odolnosť voči vonkajším faktorom. Neprekážajú im nízke či vysoké teploty, silný dážď a sneženie ani silný nárazový vietor, preto ich môžeme odporučiť na celoročnú činnosť. V zime aj v lete v nich budete prevádzkovať reštauráciu, pojazdný bufet, kaviareň, predajný stánok zmrzliny či bary rýchleho občerstvenia.

Estetika

Plne si uvedomujeme, že o hodnotení a prijatí daného miesta zákazníkmi rozhoduje okrem samotného jedla aj otázka estetiky. Vzhľad priestorov spolu s interiérovou úpravou môže dopĺňať lahodnú chuť jedál, a práve tento efekt ľahko dosiahnete výberom našich kontajnerov. Ide o moderne vyzerajúce a ľahko prispôsobiteľné stavby, ktoré sú ideálne na stravovacie a gastronomické podnikanie.

Gastronomické kontajnery pre vaše podnikanie

Ak si chcete byť istí, že investujete do funkčného, estetického a odolného zariadenia na roky prevádzkovania gastronomického podnikania, napríklad cateringu, poverte nás jeho realizáciou. Do vašich priestorov dodáme kontajner najvyššej kvality, ktorý vám umožní funkčne a efektívne pripravovať a podávať jedlá zákazníkom. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami!